Masz pytania? Zadzwoń
Czas Chicago
22:51
Czas Nowy Jork
23:51
Czas Los Angeles
20:51
PROCEDURA
1
Wybierz auto, które chcesz kupić
Współpracę rozpoczynamy od wyszukania odpowiedniego auta, spełniającego wszystkie wymagania klienta. Następnie auto jest przez nas weryfikowane poprzez Raporty Carfax oraz Autocheck. Po sprawdzeniu historii klient otrzymuje od nas kosztorys sprowadzenia.
2
Umowa oraz Kaucja
Przed przystąpieniem do licytacji podpisujemy umowę. Klient jest także zobligowany do wpłaty kaucji zwrotnej w wysokości 10% kwoty licytacji. Kaucja jest niezbędna w przypadku wycofania się klienta po wygraniu auta. Wtedy dom aukcyjny pobiera taką karę. To nasze zabezpieczenie na wypadek rezygnacji. W przypadku niepomyślnego zakończenia licytacji kaucja jest zwracana, bądź pozostaje na poczet kolejnych aukcji. Każde podejście do licytacji jest w pełni darmowe :)
3
Licytacja
Po załatwieniu wszystkich formalności przystępujemy do licytacji i prowadzimy ją maksymalnie do kwoty wcześniej ustalonej. Każdy klient może obserwować przebieg aukcji na żywo. Na życzenie może być z nami „na telefonie” i kontrolować oferty.
4
Płatność za pojazd
Po wygraniu licytacji mamy 48 godzin na zapłatę za auto oraz prowizję domu aukcyjnego. Płatność odbywa się bezpośrednio do USA. Udzielamy wszelkich porad jak wykonać przelew.
5
Transport do Europy
W momencie, gdy auto jest opłacone, możemy rozpocząć procedurę transportu auta do Europy. Zawsze dostarczamy auto do najbliższego portu, przez co minimalizujemy koszty transportu lądowego po USA. Następnie klient otrzymuje od nas zdjęcia wykonane podczas odbioru auta z placu domu aukcyjnego. Po dotarciu do portu auto zostaje załadowane do kontenera i wyrusza w podróż do Europy. Klient otrzymuje od nas link, w którym może śledzić podróż swojego pojazdu.
6
Odprawa celna
Po dotarciu do portu docelowego klient otrzymuje od nas zdjęcia auta po wyładowaniu go z kontenera. Wtedy też w imieniu klienta organizujemy opłaty celno-skarbowe. Po zakończeniu procedury clenia klient płaci należności bezpośrednio do agencji celnej.
7
Transport pod wybrany adres
Po zapłacie należności, auto zostaje zwolnione. Wtedy organizujemy transport pojazdu pod wybrany przez niego adres.
8
Prowizja
Prowizja jest płatna na nasze konto po otrzymaniu auta. Następnie dosyłamy dokumenty, na życzenie klienta przetłumaczone. Pomagamy w uiszczeniu podatku akcyzowego.
9
Naprawa
Jeżeli klient wyraża taką chęć, może naprawić auto bezpośrednio w naszym warsztacie, przez co może odebrać auto gotowe do jazdy i w pełni przystosowane do rynku europejskiego. Nasz warsztat mogą zobaczyć państwo klikając w zakładkę "Warsztat"

Realizacje

DLACZEGO MY?

Mamy swój warsztat blacharsko-lakierniczy z 25-letnim doświadczeniem. Istnieje możliwość naprawy zakupionego auta bezpośrednio u nas.
Pomagamy w konwersji auta na rynek europejski (lampy, kodowanie).
Jesteśmy bezpośrednim importerem, nie korzystamy z usług pośredników.
Zawsze odprawiamy auto z najbliższego portu w USA. Minimalizujemy tym koszty transportu lądowego, co przekłada się na atrakcyjniejsze ceny importu pojazdu.
Każde auto przez nas licytowane pochodzi z ubezpieczalni oraz jest dokładnie weryfikowane pod względem historii przy pomocy raportów Carfax i Autocheck. Wszystko to nasi klienci mają zupełnie za DARMO!
Na życzenie klientów pomagamy w tłumaczeniach dokumentów, pomagamy przy płaceniu podatku akcyzowego.
Pomagamy w zakupie części do napraw zakupionych przez nas aut.

opinie klientów