Chicago: 09:57
Nowy Jork: 10:57
Los Angeles: 07:57

Jak to działa?

1.
Wybór auta
Współpracę rozpoczynamy od wyszukania odpowiedniego auta, spełniającego wszystkie wymagania klienta. Następnie auto jest przez nas weryfikowane poprzez Raporty Carfax oraz Autocheck. Po sprawdzeniu historii klient otrzymuje od nas kosztorys sprowadzenia.
2.
Umowa oraz kaucja


Przed zakupem podpisujemy umowę. Klient jest także zobligowany do wpłaty kaucji zwrotnej. Kaucja jest niezbędna w przypadku wycofania się klienta po zakupie auta. Wtedy, przy zwrocie, sprzedający pobiera taką karę. To nasze zabezpieczenie na wypadek rezygnacji. W przypadku niepomyślnego zakończenia  zakupu kaucja jest zwracana, bądź pozostaje na poczet kolejnych prób. Każde podejście do zakupu jest w pełni darmowe.

3.
Zakup auta


Po załatwieniu wszystkich formalności przystępujemy do kupna i prowadzimy je maksymalnie do kwoty wcześniej ustalonej. Każdy klient może obserwować przebieg na żywo. Na życzenie może być z nami „na telefonie” i kontrolować oferty.

4.
Płatność za pojazd


Po zakupie auta mamy 48 godzin na zapłatę za auto oraz prowizję sprzedającego. Płatność odbywa się bezpośrednio do USA. Udzielamy wszelkich porad jak wykonać przelew.

5.
Transport do Europy


W momencie, gdy auto jest opłacone, możemy rozpocząć procedurę transportu auta do Europy. Zawsze dostarczamy auto do najbliższego portu, przez co minimalizujemy koszty transportu lądowego po USA. Następnie klient otrzymuje od nas zdjęcia wykonane w magazynie. Następnie auto zostaje załadowane do kontenera i wyrusza w podróż do Europy. Klient otrzymuje od nas link, w którym może śledzić podróż swojego pojazdu.

6.
Odprawa celna


Po dotarciu do portu docelowego klient otrzymuje od nas zdjęcia auta po wyładowaniu go z kontenera. Wtedy też następuje odprawa celno-skarbowa.

7.
Transport do Ciebie
Po zapłacie należności, auto zostaje zwolnione. Wtedy organizujemy transport pojazdu pod wybrany przez niego adres.
8.
Naprawa


Jeżeli klient wyraża taką chęć, może naprawić auto bezpośrednio w naszym warsztacie, przez co może odebrać auto gotowe do jazdy i w pełni przystosowane do rynku europejskiego. Nasz warsztat mogą zobaczyć poprzez zakładkę NASZ WARSZAT

Szybko i bezpłatnie

Skalkuluj koszty importu auta z USA

Oblicz ile będzie kosztował się transport ze stanów i odprawa celna.