Chicago: 09:21
Nowy Jork: 10:21
Los Angeles: 07:21

Samochody z USA i Kanady

IMPORTUJEMY SAMOCHODY OD WIELU LAT.

Znamy się na rzeczy.

Zastanawiasz się, czy import i transport aut z USA i Kanady jest dobrym pomysłem? Nie wiesz, czy samochody na zamówienie to korzystna inwestycja? Masz wątpliwości, czy współpraca z TopCar i naszego warsztatu samochodowego sprawdzi się w Twoim przypadku? Czytaj dalej, a poznasz odpowiedzi na wszystkie te pytania.

Dlaczego warto się zdecydować?

Firma TopCar sprowadza auta z USA i Kanady od lat. Bogate doświadczenie pozwoliło nam na wypracowanie sprawdzonych schematów działania oraz cennych kontaktów za granicą. Dzięki temu, że nie korzystamy z usług pośredników, import samochodów na zamówienie, który nadzorujemy, jest dostępny w bardzo atrakcyjnej cenie. Każdy pojazd sprowadzany przez nas jest bardzo starannie sprawdzany (raporty Carfax i Autocheck), a Ty nie ponosisz w związku z tym żadnych dodatkowych kosztów. W razie potrzeby możesz również skorzystać z usług naszego warsztatu samochodowego, powierzając nam wykonanie niezbędnych napraw. Dzięki temu współpracując z TopCar, otrzymujesz kompleksową usługę, a wszelkie formalności, które pociąga za sobą sprowadzanie aut i transport samochodów na zamówienie z USA i Kanady, są ograniczone do niezbędnego minimum.
Nasz warsztat samochodowy specjalizuje się w naprawie amerykańskich modeli. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych mechaników, przed którymi żadne usterki charakterystyczne dla marek ze Stanów nie mają tajemnic. Powierzając nam zarówno import i transport, jak i naprawę, otrzymasz gotowy, w pełni sprawny i przygotowany do jazdy po polskich drogach pojazd.

Posiadamy własne autotransportery

TRANSPORTUJEMY AUTA OSOBIŚCIE Z PORTU W BREMERHAVEN

Wasze samochody z portu w Bremerhaven,  transportujemy własnymi autotransporterami, których posiadamy aż dwa. Dzięki temu zadbamy o wasze auta osobiście zaraz po odebraniu ich magazynu w Niemczech.

Nasze autotransportery mieszczą nawet do 9 aut na raz.

Szybki kontakt

Zapytaj o szczegóły

Masz pytania?
A może potrzebujesz pomocy w odnalezieniu odpowiedniego auta?